Contact

Contact

Fanny Blankers-Koen Stadion
Kuipersdijk 46
7552 BJ  HENGELO

FBK Games Kantoor
Postbus 413
7550 AK  HENGELO
074-7271771   
info@fbkgames.nl

Stadion(huur)
Voor huur van het FBK Stadion of verloren voorwerpen kunt u contact opnemen met de Gemeente Hengelo.  Meer info en contactgegevens zijn te vinden op deze pagina.
 

Contact projectorganisatie FBK Games
Meeting director & Athletes liaison: Ellen van Langen | ellen@gscmail.nl
Meeting director: Hans Kloosterman | hans@fbkgames.nl
Partnership manager: Jakko Slot | jakko@fbkgames.nl
Hospitality & partnerships: Lian Pierik | lian@fbkgames.nl
Marketing & communicatie: Maaike Hofmeijer | maaike@gscmail.nl 
Project- & eventmanagement: Bente Oude Booijink | bente@fbkgames.nl 
Overige en vrijwilligers: info@fbkgames.nl

Stage lopen?
Voor de periode van februari - juli 2024 hebben we weer een stageplek beschikbaar. Altijd al stage willen lopen in een sportieve omgeving? Stuur dan je CV en motivatiebrief voor 13 december 2023 naar info@fbkgames.nl! Voor meer informatie zie de stagevacature hieronder.